Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į filfilms.com!

Šios taisyklės ir sąlygos apibrėžia taisykles ir reglamentus dėl naudojimo filfilms.com Interneto svetainė, įsikūrusi https://personalseoadvisor.com/.

Prisijungdami prie šios svetainės, mes manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Negalima toliau naudoti filfilms.com jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Šioms sąlygoms, Privatumo pareiškimui ir pranešimui apie atsakomybės atsisakymą bei visoms sutartims taikoma ši terminologija: “klientas”, “jūs” ir “Jūsų” reiškia Jus, asmenį, prisijungiantį šioje svetainėje ir atitinkantį įmonės sąlygas. “Įmonė”, “mes patys”, “Mes”, “mūsų” ir ” mes ” reiškia mūsų įmonę. “Vakarėlis”, “vakarėliai” arba ” mes ” reiškia tiek klientą, tiek mus pačius. Visos sąlygos yra susijusios su mokėjimo pasiūlymu, priėmimu ir svarstymu, būtinu mūsų pagalbos klientui procesui atlikti tinkamiausiu būdu, siekiant aiškiai patenkinti kliento poreikius, susijusius su Bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, pagal galiojančius Nyderlandų įstatymus ir pagal juos. Bet koks minėtos terminijos ar kitų žodžių vartojimas vienaskaita, daugiskaita, didžiosiomis raidėmis ir (arba) jis/ji arba jie yra laikomi keičiamais ir todėl nurodo tą patį.

Slapukas
Mes naudojame slapukų naudojimą. Prisijungdami filfilms.com, jūs sutikote naudoti slapukus sutinkant su filfilms.com Privatumo politika.

Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kad galėtume gauti naudotojo informaciją apie kiekvieną apsilankymą. Slapukai naudojami mūsų interneto svetainėje tam, kad tam tikrų sričių funkcionalumas būtų lengvesnis žmonėms, besilankantiems mūsų interneto svetainėje. Kai kurie mūsų partneriai/reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

Licencija
Jei nenurodyta kitaip, filfilms.com ir (arba) jo licencijų išdavėjams priklauso intelektinės nuosavybės teisės į visą medžiagą filfilms.com. visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Tai galite pasiekti iš filfilms.com jūsų asmeniniam naudojimui taikomi apribojimai, nustatyti šiose Taisyklėse ir sąlygose.

Jūs turite ne:

Publikuoti medžiagą iš filfilms.com
Parduoti, išsinuomoti ar sublicencijuoti medžiagą iš filfilms.com
Atgaminti, kopijuoti ar kopijuoti medžiagą iš filfilms.com
Platinti turinį iš filfilms.com
Šis susitarimas prasideda nuo šios datos. Mūsų Taisyklės ir sąlygos buvo sukurtos naudojant nemokamą terminų ir sąlygų generatorių.

Šios svetainės dalys suteikia galimybę vartotojams skelbti ir keistis nuomonėmis ir informacija tam tikrose svetainės srityse. filfilms.com nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri komentarų iki jų buvimo svetainėje. Komentarai neatspindi nuomones ir nuomones filfilms.com, jos agentai ir (arba) filialai. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo nuomonę ir nuomonę, nuomonę ir nuomonę. Kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, filfilms.com neatsako už komentarus ar už bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) išvaizdos šioje svetainėje.

filfilms.com pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar dėl kurių pažeidžiamos šios sąlygos.

Jūs garantuojate ir atstovaujate tai:

Jūs turite teisę rašyti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas būtinas licencijas ir sutikimus tai padaryti;
Komentarai nepažeidžia jokios intelektinės nuosavybės teisės, įskaitant, be apribojimų, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentą ar prekės ženklą;
Komentaruose nėra jokios šmeižikiškos, šmeižikiškos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri pažeidžia privatumą
Komentarai nebus naudojami prašant ar skatinant verslą ar papročius, pateikiant komercinę veiklą ar neteisėtą veiklą.
Jūs suteikiate filfilms.com neišimtinė licencija naudoti, dauginti, redaguoti ir leisti kitiems naudoti, dauginti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

Hipersaitas prie mūsų turinio
Šios organizacijos gali susieti su mūsų svetaine be išankstinio rašytinio patvirtinimo:

Vyriausybinės agentūros;
Paieška;
Naujienų organizacijos;
Internetiniai katalogų platintojai gali susieti su mūsų svetaine tokiu pačiu būdu, kaip ir Hipersaitai į kitų biržinių įmonių svetaines; ir
Sistemos mastu akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijas, labdaros prekybos centrus ir labdaros lėšų rinkimo grupes, kurios negali būti hipersaitos į mūsų svetainę.
Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu, leidiniais ar kita Svetainės informacija, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; (b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ir (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir (c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Mes galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas nuorodų užklausas iš šių tipų organizacijų:

plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
dot.com bendruomenės svetainės;
asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;
internetinių katalogų platintojai;
portalas;
apskaitos, teisės ir konsultavimo firmų; ir
švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.
Mes patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: (A) nuoroda neprivers mūsų nepalankiai žiūrėti į save ar į savo akredituotas įmones; (b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; (c) nauda mums iš hipersaito matomumo kompensuoja tai, kad nėra jokių nuorodų. filfilms.com; ir d) nuoroda yra bendro pobūdžio informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu tol, kol nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; (b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ar paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir (c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš aukščiau 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite susieti su mūsų svetaine, turite mus informuoti siųsdami el. filfilms.com. prašome nurodyti savo vardą, savo organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, bet kokių URL, iš kurių ketinate susieti su mūsų svetaine, sąrašą ir mūsų svetainės URL, į kuriuos norėtumėte susieti, sąrašą. Palaukite 2-3 savaites atsakymo.

Patvirtintos organizacijos gali susieti nuorodą į mūsų svetainę taip:

Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba
Naudojant vienodą išteklių lokatorių, susietą su; arba
Naudojant bet kokį kitą mūsų svetainės aprašymą, kuris yra susietas su tuo, yra prasmingas susiejančios šalies svetainės turinio kontekste ir formate.
Nėra naudoti filfilms.com logotipas ar kitas kūrinys bus leidžiama susieti nėra prekės ženklo licencijos sutartį.

iFrames
Be išankstinio sutikimo ir raštiško leidimo negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapius, kurie bet kokiu būdu pakeistų mūsų svetainės vaizdinį pateikimą ar išvaizdą.

Turinio Atsakomybė
Mes nesame atsakingi už bet kokį Turinį, kuris rodomas jūsų svetainėje. Jūs sutinkate Apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, kylančių jūsų svetainėje. Jokia nuoroda (- OS) neturėtų būti rodoma jokioje svetainėje, kuri gali būti aiškinama kaip šmeižikiška, nepadori ar nusikalstama, arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia ar pasisako už trečiųjų šalių teisių pažeidimą ar kitokį pažeidimą.

Jūsų Privatumas
Prašome perskaityti privatumo politiką

Teisių rezervavimas
Mes pasiliekame teisę prašyti pašalinti visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę paprašius. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu amen šias sąlygas ir susiejimo politiką. Nuolat pateikdami nuorodas į mūsų svetainę, jūs sutinkate laikytis šių susiejimo sąlygų ir sąlygų.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės
Jei radote bet kokią nuorodą mūsų svetainėje, kuri yra įžeidžianti dėl bet kokios priežasties, galite susisiekti ir informuoti mus bet kuriuo metu. Mes apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, tačiau mes neprivalome to padaryti arba atsakyti jums tiesiogiai.

Mes neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo; taip pat nežadame užtikrinti, kad Svetainė liktų prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsisakymas
Kiek tai leidžia galiojantys įstatymai, mes netaikome jokių pareiškimų, garantijų ir sąlygų, susijusių su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Niekas šiame atsisakyme nebus:

apriboti arba pašalinti mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą;
apriboti arba pašalinti mūsų ar jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą klaidingą informaciją;
apriboti bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris nėra leidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba
išskirkite bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus, kurių negalima atmesti pagal galiojančius įstatymus.
Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skyriuje ir kitur šiame atsakomybės apribojime: a) taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, atsirandančius dėl atsakomybės apribojimo, įskaitant įsipareigojimus, atsirandančius dėl Sutarties, delikto ir dėl įstatymų nustatyto muito pažeidimo.

Tol, kol svetainė ir informacija bei paslaugos svetainėje bus teikiamos nemokamai, mes nebūsime atsakingi už bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą.