Privatumo Politika

At filfilms.com, prieinama iš https://personalseoadvisor.com/, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos, kurią renka ir registruoja filfilms.com ir kaip mes jį naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijosi ir (arba) renka filfilms.com. ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė. Mūsų Privatumo politika buvo sukurta naudojant nemokamą Privatumo politikos generatorių.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią mes renkame
Asmeninė informacija, kurią prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus aiškiai nurodytos tuo metu, kai Prašome pateikti savo asmeninę informaciją.

Jei tiesiogiai susisiekiate su mumis, mes galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą, el.pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kai registruojatės paskyroje, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius elementus kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, El.pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją
Renkamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
Patobulinkite, Suasmeninkite ir išplėskite mūsų svetainę
Suprasti ir analizuoti, kaip naudojate mūsų svetainę
Kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcijas
Bendrauti su Jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimą, siekiant suteikti jums atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine, taip pat rinkodaros ir reklamos tikslais
Siųsti jums laiškus
Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui
failą
filfilms.com taip standartinę procedūrą naudojant failus. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo/išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susieti su jokia informacija, kurią galima identifikuoti asmeniškai. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio indikatoriai
Kaip ir bet kuri kita svetainė, filfilms.com naudoja slapukus. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir svetainės puslapiams, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti naudotojų patirtį, pritaikant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Google DoubleClick lėkti Slapukas
Google yra viena iš trečiųjų šalių tiekėjų mūsų svetainėje. Ji taip pat naudoja slapukus, žinomas kaip lėkti slapukus, teikti skelbimus mūsų svetainės lankytojams, remiantis jų vizito į www.website.com ir kitos svetainės internete. Tačiau lankytojai gali nuspręsti atsisakyti DART slapukų naudojimo apsilankę Google skelbimų ir turinio tinklo privatumo politikoje šiuo URL – https://policies.google.com/technologies/ads

Reklamos Partneriai Privatumo Politika
Galite susipažinti su šiuo sąrašu, kad surastumėte kiekvieno reklamos partnerio privatumo politiką filfilms.com.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio indikatoriai, kurie naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, kurios rodomos filfilms.com, kurie siunčiami tiesiai į vartotojų naršyklę. Jie automatiškai gauna jūsų IP adresą, kai tai įvyksta. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų efektyvumui įvertinti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote lankomose svetainėse, suasmeninti.

Atkreipkite dėmesį, kad filfilms.com neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, arba jų nekontroliuoja.

Trečiųjų Šalių Privatumo Politika
filfilms.com Privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, mes patariame jums susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių Privatumo Taisyklėmis, kad gautumėte išsamesnės informacijos. Tai gali apimti jų praktiką ir instrukcijas, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami savo individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnę informaciją apie slapukų valdymą konkrečiose interneto naršyklėse, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA Privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)
Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Reikalauti, kad įmonė, renkanti Vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenis, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

Reikalauti, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus Vartotojo asmens duomenis.

Reikalauti, kad įmonė, kuri parduoda Vartotojo asmens duomenis, neparduotų Vartotojo asmens duomenų.

Jei pateikiate prašymą, mes turime vieną mėnesį atsakyti jums. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, Susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės
Mes norime užtikrinti, kad jūs gerai žinotumėte visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti-jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Mes galime imti nedidelį mokestį už šią paslaugą.

Teisė į ištaisymą – jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė į duomenų ištrynimą – jūs turite teisę reikalauti, kad mes tam tikromis sąlygomis ištrintume Jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą-jūs turite teisę reikalauti, kad mes apribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymą tam tikromis sąlygomis.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu-jūs turite teisę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tam tikromis sąlygomis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę reikalauti, kad surinktus duomenis perduotume kitai organizacijai arba tiesiogiai jums tam tikromis sąlygomis.

Jei pateikiate prašymą, mes turime vieną mėnesį atsakyti jums. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, Susisiekite su mumis.

Vaikų informacija
Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos didinimas naudojantis internetu. Mes skatiname tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti jų veiklai internete.

filfilms.com sąmoningai nerenka jokios asmens tapatybės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kad nedelsdami pašalintume tokią informaciją iš savo įrašų.